Oturum Aç  |  Hesap Aç
 
 
 
 
  
 
Üyelik Sözleşmesi
Aşağıdaki, siz ve cicektour.com.tr arasındaki üyelik anlaşmasının metnidir. cicektour.com.tr'a üye olmadan önce lütfen bu metni dikkatlice okuyunuz. cicektour.com.tr sitesini ziyaret eden, servisleri kullanan ve/veya üye olan tüm kullanıcılar aşağıdaki sözleşmede yer alan sözleşme kurallarını kabul etmiş sayılır. Bu kurallarda değişiklik yapmak cicektour.com.tr servisinin insiyatifindedir. cicektour.com.tr sitesine üye olsun veya olmasın, siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar işbu üyelik sözleşmesi hükümlerine riayet etmek ve site kullanım kurallarında zaman zaman yapılabilecek değişiklikleri takip ederek değişen kural ve şartlara uymakla yükümlüdür. Aşağıda yazan kurallar, cicektour.com.tr servisinin kullanıldığı tüm ortamlarda (WEB, WAP, SMS, GPRS, IVR, J2ME, Java, Cep telefonları, Interaktif TV ve ileride geliştirilebilecek/kullanıma sunulabilecek sair ortamlar) geçerlidir. Bu üyelik sözleşmesi üye hangi ortamdan üye olursa olsun geçerlidir ve servise kayıt olan üye sitede yer alan sözleşmeyi okuduğunu ve işbu Sözleşme’de belirtilen kuralları kabul etmiş olduğunu kabul ve beyan eder.

Genel kurallar

1. cicektour.com.tr'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler diğer kişi ve kurumlara verilemez.

2. cicektour.com.tr üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan cicektour.com.tr sorumlu değildir.

3. cicektour.com.tr'da üye olan herkes şifresini korumakla yükümlüdür. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan cicektour.com.tr sorumlu değildir. Sistemin size geçici olarak verdiği şifre değiştirilebilir ancak değiştirilmediği takdirde de bu kural dahildir.

4. Şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. cicektour.com.tr sifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

5. cicektour.com.tr'a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir.

6. cicektour.com.tr site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir.

7. cicektour.com.tr link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

8. cicektour.com.tr, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

9. cicektour.com.tr'da bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda cicektour.com.tr bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

10. Teknik aksaklıklardan dolayı cicektour.com.tr'da hata ya da kesinti olabilir. cicektour.com.tr, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

11. cicektour.com.tr'a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan cicektour.com.tr sorumlu değildir.

12. cicektour.com.tr'a üye olurken verilen cep telefonu numarasının üyeye ait olma zorunluluğu vardır. cicektour.com.tr verilen cep telefonu numarasının doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Cep telefonu numarasının üyeye ait olmamasından kaynaklanan hatalardan cicektour.com.tr sorumlu değildir.

13. cicektour.com.tr'a üye olurken verilen elektronik posta hesabının üyeye ait olma zorunluluğu vardır. cicektour.com.tr verilen elektronik posta hesabının doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Elektronik posta hesabının üyeye ait olmamasından kaynaklanan hatalardan cicektour.com.tr sorumlu değildir.

14. Üye cicektour.com.tr üyeliğine ait olarak verilen mobil telefon numarasının kendisine ait olduğunu kabul eder. Bu konuda çıkacak sorunlardan cicektour.com.tr sorumlu tutulamaz.

15. Bir elektronik posta hesabı sadece bir üyeliğe aittir.

16. cicektour.com.tr üyeleri, üyeliklerinin başlamasıyla uygulama kapsamında geliştirilecek servislere yönelik, cicektour.com.tr tarafından mobil ve elektronik mecra kanalları üzerinden kendilerine yöneltilecek bilgilendirme, servis duyurusu, uygulama duyurularının ve cicektour.com.tr'a üye 3. kişilerden gelecek mobil ve elektronik mecra mesajlarının kendilerine ulaştırılmasını kabul ve beyan ederler.

17. Üye verilerinin cicektour.com.tr ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan cicektour.com.tr sorumlu değildir.

18. cicektour.com.tr üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir (Üye üyelikten ayrılmak istediğini iletişim bölümünden bildirmelidir). Ayrıca cicektour.com.tr gerekli gördüğü takdirde herhangi bir üyenin üyeliğini herhangi bir anda, hiçbir sebep belirtmeksizin iptal etme, belirli bir süre ile erişimini engelleme, servisi kapatma ve/veya şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

19. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla cicektour.com.tr tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

20. Üye, cicektour.com.tr'un izni olmaksızın cicektour.com.tr adına herhangi bir girişimde bulunamaz.

21. cicektour.com.tr, hizmetlerini kullanarak yapılacak gayri kanuni ve gayri ahlaki işlemler konusunda her türlü bilgiyi yasal merciilere vermekte serbesttir. cicektour.com.tr gerek yapılan işlemlerden, gerekse de yasal mercilere bilgi vermekten sorumlu tutulamaz.

22. cicektour.com.tr üyeleri kendi aralarında yaptıkları mesajlaşmalardan kendileri sorumludurlar.
 
 
 
 KURUMSAL UMRE HAC ALTERNATİF TURLAR GALERİLER OTELLER İLETİŞİM 
 
  Hakkımızda
 Görevlilerimiz
 İş Ortaklarımız
 Ekibimiz
 Sertifikalarımız
 İnsan Kaynakları
 Duyurular & Haberler
  Umre Turları
 Ramazan Umresi
 Kudüs Bağlantılı Umre
 Umre Yolcu Sözleşmesi
 Umre Rehberi
 Umre Nasıl Yapılır?
 Vize Evrakları
 Örnek Umre Programı
  Hac Programları
 Hac Nedir?
 Hac Nasıl Yapılır?
  Kudüs Turu
 Bosna Turu
 Endülüs Turu

YURTİÇİ TURLAR

     Karadeniz Turları
     Gap Turları
     Çanakkale Turu
     Kapadokya Turu
  Online Kataloglar
 Broşürler
 Fotoğraflar
 Videolar
  Mekke Otelleri
 Medine Otelleri
 Kudüs Otelleri
 İslami Oteller
 Yurtiçi Oteller
  Merkez
 Şubelerimiz
 Online Ödeme
 
 
 
 
          
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2016 Çiçek Turizm Gizlilik & Güvenlik