Oturum Aç  |  Hesap Aç
 
 
 
 
  
 
Hakkımızda
   1985 Yılında kurulan acentemiz turizm sektöründe tecrübeli, genç ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Çiçek Turizm güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke kabul ederek yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını yeniliklerle birlikte sürdürmektedir.

   1990 yılında IATA üyesi seyahat acentesi olarak hizmetlerine uçak bileti satışını da eklemiştir. Acentemiz rezervasyon sistemi olarak Türk Havayolları'nın TROYA ile Uluslararası rezervasyon sistemi olan AMADEUS kullanılmaktadır. Bilet Satış departmanı bünyesinde çalışan deneyimli elemanlarımız, sayesinde gitmek istediğiniz yere ait uçak seferleri, bağlantıları ve en uygun fiyatları kısa bir sürede sizlere sunacaktır. Temin edilen biletiniz motorlu kurye veya kargo tarafından adresinize teslim edilmektedir.

   Yurtiçinde ve yurtdışında tarihi, kültürel ve manevi değerleri bakımından sizler için önemli olan yerlere turlar düzenlemektedir. Turlar deneyimli rehberler ve acente görevlileri refakatinde yapılmaktadır. Bununla birlikte ülkemizin en güzel tatil beldelerinde ailenizle birlikte nezih, güvenli bir tatil yapmanız için size olanaklar sunmaktadır.

   Çiçek Turizm'in kurulma amacı olan Hac ve Umre Organizasyonlarımız 1985’den bu yana İslam’ın doğduğu o mübarek topraklarda huzur ve güven içinde ibadetlerinizi yapabilmeniz adına deneyimli bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Çiçek Turizm olarak farklı ve uluslararası boyuttaki hizmet anlayışımız ve ilkelerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri, sizlere yansıtabilmekten dolayı mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

 
 
 
 KURUMSAL UMRE HAC ALTERNATİF TURLAR GALERİLER OTELLER İLETİŞİM 
 
  Hakkımızda
 Görevlilerimiz
 İş Ortaklarımız
 Ekibimiz
 Sertifikalarımız
 İnsan Kaynakları
 Duyurular & Haberler
  Umre Turları
 Ramazan Umresi
 Kudüs Bağlantılı Umre
 Umre Yolcu Sözleşmesi
 Umre Rehberi
 Umre Nasıl Yapılır?
 Vize Evrakları
 Örnek Umre Programı
  Hac Programları
 Hac Nedir?
 Hac Nasıl Yapılır?
  Kudüs Turu
 Bosna Turu
 Endülüs Turu

YURTİÇİ TURLAR

     Karadeniz Turları
     Gap Turları
     Çanakkale Turu
     Kapadokya Turu
  Online Kataloglar
 Broşürler
 Fotoğraflar
 Videolar
  Mekke Otelleri
 Medine Otelleri
 Kudüs Otelleri
 İslami Oteller
 Yurtiçi Oteller
  Merkez
 Şubelerimiz
 Online Ödeme
 Hurma
 
 
 
 
          
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2016 Çiçek Turizm Gizlilik & Güvenlik